SOPHOS XG FIREWALL

Sophos XG Güvenlik Duvarı, bilinmeyen tehditleri engelleyen kapsamlı gelecek nesil güvenlik duvarı koruması sağlar, vakalara otomatik olarak yanıt verir ve gizli riskleri açığa çıkarır.

Başka yerde bulamayacağınız güvenlik özellikleri

XG Güvenlik Duvarı, yalnızca işinizi kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda ağınızın daha güvenli olmasını sağlayan bir dizi yenilik içerir.

Ağ Koruma

Sofistike saldırıları ve gelişmiş tehditleri durdurmak için ihtiyacınız olan tüm korumayı sağlarken güvendiklerinize güvenli ağ erişimi sağlar.

Web Koruma

Güçlü ve esnek politika araçlarıyla kapsamlı web koruması ve uygulama kontrolü, ağınızdaki kullanıcıların güvende ve verimli olmasını sağlar.

Sandstorm Koruması

Sophos Sandstorm, kuruluşunuza fidye yazılıma ve hedefli saldırılara karşı ekstra bir güvenlik katmanı sağlamak için gelecek nesil bulut kum havuzu teknolojisi kullanır.

E-posta Koruması

Politika tabanlı e-posta şifrelemesini DLP ve anti-spam ile birleştiren benzersiz hepsi bir arada korumamızla istenmeyen posta, oltalama ve veri kaybına karşı eksiksiz SMTP ve POP ileti koruması sağlar.

Web Sunucu Koruması

Web sunucularınızı ve iş uygulamalarınızı tam donanımlı Web Uygulaması Güvenlik Duvarıyla korsan saldırılara karşı güçlendirirken ters vekil kimlik doğrulamasıyla güvenli erişim sağlayın.